fbpx

Privaatsustingimused

Küpsiste kasutamine

See veebileht kasutab küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles cookie, HTTP cookie). Küpsis on väikesemahuline tekstifail, mille saadab veebiserver teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse arvuti kõvakettale.

Küpsiseid on kahte tüüpi: ajutised küpsised ja püsiküpsised.

Ajutised ehk seansi küpsised kustutab arvuti pärast veebilehitseja sulgemist. Neid küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku meeldejätmiseks.

Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Võrgulehed kasutavad püsiküpsiseid näiteks kasutajanime ja parooli salvestamiseks nii, et kasutaja ei pea kindlat võrgulehte külastades iga kord sisse logima. Püsiküpsised võivad jääda kasutaja arvutisse päevadeks, kuudeks või aastateks.

Küpsiste kuuluvuse vaates jagatakse need kaheks.

Autori ehk esimese osapoole küpsised, mis pärinevad vaadatavalt võrgulehelt ja võivad olla nii püsivad kui ka ajutised. Võrgulehed võivad nende küpsiste abil salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui lehte külastatakse. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on esimese osapoole küpsise paigaldajaks vastutav töötleja (või ükskõik milline tema volitatud töötleja), kes haldab külastatavat võrgulehte.

Kolmandate osapoolte küpsised, mis pärinevad näiteks teiste võrgulehtede reklaamidelt, mis asuvad kasutaja poolt külastataval võrgulehel. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on kolmanda osapoole küpsise paigaldajaks vastutav töötleja, kes erineb külastatava võrgulehe haldajast.

Meie veebilehtedel kasutatakse küpsiseid selleks, et teile paremat kasutajakogemust pakkuda. Küpsiste kasutamine annab statistikat, mis võimaldab meil mõõta, hinnata ja parandada meie veebilehtede toimivust. Meie küpsised on loonud erinevad teenusepakkujad (näiteks Google, Facebook jne), kes aitavad meil oma veebiteenuseid täiustada.

Arvutikasutaja saab ise otsustada, kas lubab küpsiste kasutamist või mitte. Selleks võib veebilehitsejas kõikide küpsiste kasutamise blokeerida ja edaspidise kasutuskogemuse põhjal küpsised lubada ainult nendele võrgulehtedele, mida usaldatakse.

Vajalike seadistuste tegemiseks palun muutke kasutatava seadme veebilehitseja seadeid. Lisainformatsiooni küpsiste kohta leiate veebilehelt: https://www.aki.ee/et/kupsised/.

Jätame endale õiguse Favorte OÜ küpsiste kasutamise tingimusi aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada nende vastavus seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.

Võta meiega ühendust!

favorte logo

Tarmo Rammo
Favorte OÜ

tarmo@favorte.ee

Müügipartnerid